Topel obrok za učence šole

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo od ponedeljka 1. 2. 2021, na Osnovni šoli Matije Čopa Kranj pripravljali in zagotavljali topel obrok za učence šole, ki so upravičeni do subvencioniranega kosila.

Razdeljevanje bo potekalo med 12. in 14. uro. Točen razpored razdeljevanja bo objavljen v petek, 29. 1. 2021, na spletni strani šole.

Prevzem bo mogoč osebno na glavnem vhodu v šolo.

Obrok bo zagotovljen v nepovratni embalaži, ki ohranja hrano toplo, upravičenci pa naj imajo s seboj vrečko.

Prijave  sprejemamo  do petka, 29. 1. 2021, do 8.00 zjutraj, in sicer na tel. številke: 04-201-36-60, 040-247-263 ali po elektronski pošti na naslov o-mc.kr@guest.arnes.si.

V kolikor uporabniki naročenega obroka ne prevzamejo ali ne odjavijo, bo šola obrok zaračunala.

V skladu s 1. b členom odloka ste dolžni upoštevati navodila ministrstva, pristojnega za zdravje in Nacionalnega inštituta za javno zdravje za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2, ki so objavljena na spletni strani ministrstva, pristojnega za zdravje (obvezno razkuževanje rok, uporaba zaščitne maske, upoštevaje varnostne razdalje – najmanj 1,5 m).