Govorilne ure

  • vsak prvi torek v mesecu (od oktobra do maja) od 18.00 do 19.00
  • 26. 5. – zadnji torek v maju od 18.00 do 19.00
  • Skupne govorilne ure v novembru so zaradi situacije prestavljene na drugi teden v novembru v običajnem terminu – TOREK, 10. 11. 2020 OD 18.00 – 19.00.
DOPOLDANSKE GOVORILNE URE:

 

  • predvidoma vsak 2. in 3. teden v mesecu

Za pogovor z učiteljem se lahko dogovorite tudi izven urnika.


TERMINI GOVORILNIH UR 2020/21

    DOPOLDAN POPOLDAN
  Milena Čuden, v. d. ravnateljice po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Marija Erlah, pom. v. d. ravnateljice po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  UČITELJI, RAZREDNIKI DOPOLDAN POPOLDAN
1. A Jana Urh
sreda
10.15-11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Marija Zupan
četrtek
9.10-9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
1. B Apolonija Konjar četrek
10.15-11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Klara Bizjak/Tadeja Begelj četrtek
11.15-12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
2. A Milena Bežan
petek
10.15 –11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Silva Markun
sreda
12.05 –12.50
prvi torek v mesecu
18.00 – 19.00
2. B Berta Frantar
petek
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Ivana Koder
sreda
12.05–12.50
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
       
       
3. A Irena Jenko ponedeljek
8.20-9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
 

Katarina Bošnjak (spec. pedagoginja)

po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
3. B Marjana Krt četrtek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Mateja Preložnik torek
10.15–11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
3. C Mateja Jelar/Selma Jagurdžija torek
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Urška Dolenec
petek
12.05–12.50
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
4. A Mateja Zukanovič
torek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Katja Prelesnik (spec. pedagoginja)
četrtek
9.10-9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
4. B Jasmina Tirović
petek
8.20-9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Matija Horvat
petek
12.05-12.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
5. A Zvezdana Perko sreda
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Janja Sterle
četrtel
10.15-11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
5. B Irena Mejač petek
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Uroš Zupan sreda
9.10-9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
5. C Barbara Zorman sreda
9.05-9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Vanja Gaspari
ponedeljek
12.15-13.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
6. A Marija Bajc
torek
11.15-12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Mojca Gašparič (socialna delavka) po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
6. B Peter Tratnik
sreda
8.20–9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Aleš Čarman
ponedeljek
11.15-12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
6. C Renata Fink
ponedeljek
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Marija Erlah po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
7. A Nataša Dolinšek petek
8.20–9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Lea Cahunek (socialna pedagoginja)
ponedeljek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
7. B Urša Poljanec
četrtek
9.10 –9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Tea Sušnik
sreda
10.15 –11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
7. C
Alja Pešak
četrtek
11.15-12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Tamara Gorenc (svetovalna delavka)
po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
8. A
Andreja Šušteršič
torek
8.20-9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Anita Kržan
torek
7.30-8.15
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
8. B
Barbara Cankar
ponedeljek
10.15-11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Anja Benedik petek
12.05-12.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
9. A
Marjeta Žumer četrtek
9.05-9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Tjaša Gselman petek
7.30-8.15
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
9. B Simona Norčič
ponedeljek
11.15-12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Dušan Hribernik

sreda
9.10-9.55

prvi torek v mesecu
18.00–19.00

                Maja Papler                             po dogovoru     

Svetovalne ure – ZA UČENCE

– Namenjene so učencem od 4. do 9. razreda.

– Za pogovor z učiteljem/svetovalno delavko se učenec dogovori individualno.