Vikend tabor planinskega krožka

Učenci, ki so včlanjeni v planinski krožek, so se za vikend odpravili v Bohinj na planinski tabor. Šli smo v petek ob 15.30 in se vrnili v nedeljo ob 20.30. Iz naše šole jih je šlo 13, vseh skupaj pa nas je bilo 140. Na pot smo se odpravili z vlakom, tako da smo že v petek prehodili 10 kilometrov od Bohinjske Bistrice do hostla Pac, kjer smo bili nastanjeni. Naslednji dan smo šli do planine Voje in po koritih Mostnice, kar je zneslo 20 prehojenih kilometrov. V nedeljo pa smo najprej osvojili 5 medalj na gorskem teku, nato pa šli peš še 12 kilometrov do Aquaparka, kjer smo se kopali in nato zvečer prišli nazaj v Kranj. Skupaj smo v treh dneh prehodili cel maraton in se imeli super v dobri družbi in prečudoviti okolici, pa tudi vreme nam je služilo. Komaj čakamo na naslednje šolsko leto in na nove izlete in dogodivščine!