Roditeljski sestanek za starše učencev od 1. – 3. razreda

Spoštovani starši in skrbniki učencev od 1. do 3. razreda,

vabimo vas, da se udeležite roditeljskega sestanka na daljavo, ki bo v sredo, 13. 5. 2020, ob 18.00 v aplikaciji Teams. V video srečanju vam bom predstavila organizacijo dela v šoli od 18. 5. 2020 naprej.

V srečanje vstopite tako, da nekaj minut pred dogodkom kliknete naslednjo povezavo:

Povezava do roditeljskega sestanka za 1. – 3. razred

Povezava je aktivna le, če je v video srečanju že kdo od delavcev šole. Zato se ne vpisujte prezgodaj. Največ 10-15 minut prej. Preprosta slikovna navodila za vstop so v priponki.

Navodila za vstop v roditeljski sestanek na daljavo

V primeru, da boste dostopali do videosrečanja preko tablice ali mobilnega telefona, si boste morali naložiti brezplačno aplikacijo Teams, ki pa jo lahko kasneje tudi izbrišete. Na računalnikih pa udeležba od vas ne zahteva nameščanja nobene aplikacije.

Milena Čuden,

v. d. ravnateljice